Informacija telefonu:

+37069964457

Gealan profilis

GEALAN Fenster-Systeme Gmbh PVC profilių sistemas plastikiniams langams ir durims pradėjo gaminti 1968 metais. Koncernas GEALAN Fenster-Systeme Gmbh, turintis savo dukterines įmones ir atstovybes ne tik Vokietijoje, bet ir kitose Europos šalyse, o taip pat Rusijoje ir Ukrainoje, yra vienas iš didžiausių plastikinių langų ir durų sistemų gamintojų. Pagrindinės veiklos sritys – PVC profilių sistemų plastikiniams langams projektavimas ir gamyba, ekstruzijos įrankių konstarvimas ir gamyba. Pagrindinė GEALAN Fenster-Systeme Gmbh įmonių grupės būstinė įsikūrusi Oberkotzau mieste (Bavarijoje). Koncerno gamyklos veikia ne tik Vokietijoje, bet ir Lietuvoje, Rumunijoje. Ilgametė GEALAN patirtis leidžia nuolat užtikrinti aukštą gaminių kokybę.

GEALAN langų sistemos įrodė savo intelektualinį potencialą tokiais konstrukciniais sprendimais, kaip spalvotų akrilo profilių gamyba koekstruzijos būdu, GECCO automatinė vėdinimo sistema, naujos konstrukcijos profiliai ir kt.

GEALAN S 8000 IQ sistemos langai:

Aptakaus kontūro, modernaus dizaino S 8000 IQ sistemos profiliai suteikia iš jų pagamintiems langams elegancijos. Didelis montavimo gylis – 74 mm – leidžia profilius naudoti gaminant dideles langų konstrukcijas, kur reikalingas didelis konstrukcijos stabilumas ir tvirtumas. Taip pat šios sistemos profiliai pasižymi ypač geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Į langus, pagamintus iš S 8000 IQ sitemos profilių galima įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemą GECCO.

 

Ypatumai:

  • profilio montavimo gylis 74 mm;
  • 6 kameros;
  • ypač geros šilumos izoliacijos savybės;
  • naudojant skirtingas stiklajuostes galima įdėti stiklo paketą, kurio storis nuo 24 iki 44mm. Tai ypatingai naudinga dedant 3 stiklų paketus, galima pasiekti labai gerą šilumos perdavimo koeficiantą;
  • platus ir įstrižai nuskliaustas rėmo falcas. Todėl langus lengva valyti;
  • aptakus kontūras ir modernus dizainas.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Free Page Rank Tool

<>