Informacija telefonu:

+37069964457

Statybiniai blokeliai Porotherm

 

Ker amikiniai blokeliai Porotherm

Keraminiai blokeliai Porotherm – pastato ilgaamžiškumo garantas. Keraminiai blokeliai Porotherm yra jau išdegti, todėl nebijo karščio bei temperatūrų svyravimų, jie yra akyti, todėl šilti ir atsparūs šalčiui. Keraminiai blokai suteikia pastatui ilgaamžiškumo, pagreitina statybą ir sukuria palankias
Svarbiausi POROTHERM blokų ypatumai:
nedidelis tūrio svoris, dideli matmenys, dydžių įvairovė ir jų suderinamumas, vertikalus blokų jungimas nenaudojant skiedinio, efektyvi šilumos izoliacija ir akumuliacija, didelis atsparumas gniuždymui (10 ir 15 MPa), gera garso izoliacija ir atsparumas ugniai.

Pastato iš keraminių blokelių Porotherm mūro atsparumas ugniai − iki 4 val. (priskiriamas A1 degumo klasei), t. y. laikomas nedegiu.   Žemas keraminių blokelių mūro drėgmės lygis suteikia galimybę sukurti malonų mikroklimatą iš karto po statybų, taip pat ir vėlesnės eksploatacijos metu. Aukštas keraminių blokelių atsparumas gniuždymui leidžia statyti ne tik daugiaaukščius, bet ir sudėtingos konstrukcijos pastatus. Bandymų metu temperatūros ir drėgmės sukeltos deformacijos rodikliai, palyginti su kitomis sienų statybai naudojamomis medžiagomis, vieni mažiausių.   Stambių keraminių blokų pastato mūre yra daug mažiau siūlių, todėl efektyviau išvengiama šalčio tiltų susidarymo.

Dideli blokų matmenys, sistema P+W, nereikalaujanti mūro mišinio vertikaliose siūlėse, ir didelis atsparumas gniuždymui, nereikalaujantis papildomo mūro armavimo, leidžia taupyti laiką, papildomas medžiagas ir darbų sąnaudas. Dėl šių duomenų labai padidėja darbų sparta.   Efektyvi garso izoliacija apsaugo tiek nuo vidaus, tiek nuo išorės triukšmo sklidimo. Keraminio bloko garso izoliacijos duomenys, atsižvelgiant į jo storį, masę ir sienos konstrukciją, siekia iki Rw=60 dB.

 

Porotherm 8 P+W

Porotherm 8 P+W blokai naudojami tiek vidinėms, tiek išorėms sienoms, atliekančioms išorinį daugiasluoksnį mūro sluoksnį. Jie taip pat naudojami kaip klojiniai monolitiniam žiedui išlieti. Dideli šių blokų matmenys leidžia mūryti sienas labai greitai - 1m2 sienos reikia tik 8 blokų ir apie 30 min. darbo. Sienų storis 8 cm. 

Porotherm 11.5 P+W

Porotherm 11,5 P+W blokai naudojami tiek vidinėms, tiek išorėms sienoms, atliekančioms išorinį daugiasluoksnį mūro sluoksnį. Jie taip pat naudojami kaip klojiniai monolitiniam žiedui išlieti. Dideli šių blokų matmenys leidžia mūryti sienas labai greitai - 1m2 sienos reikia tik 8 blokų ir apie 30 min. darbo. Sienų storis 11,5 cm.

Porotherm 18.8 P+W

Porotherm 18,8 P+W blokai naudojami nešančių vidinių ir išorinių sienų statybai, kurios reikalauja papildomo apšildymo. Šilumos koeficientas U=1,28W/m2K. Sienos storis 18,8 cm. 

Porotherm 25 P+W

Porotherm 25 P+W blokai naudojami nešančių vidinių ir išorinių sienų statybai, kurios reikalauja papildomo apšildymo. Šilumos koeficientas U=1,03W/m2K. Sienos storis 25 cm. 

Porotherm 25 AKU

Keraminiai-akustiniai blokai Porotherm 25 AKU naudojami tokioms sienoms, kurioms reikalinga aukšta garso izoliacija. Tokios sienos garso izoliacija, dėka savo masyvumo (blokų tuštymės užpildomos mūro mišiniu), net be tinkavimo, siekia Rw=60 dB. 

Porotherm 30 P+W

Porotherm 30 P+W blokai naudojami nešančių vidinių ir išorinių sienų statybai, kurios reikalauja papildomo apšildymo. Šilumos koeficientas U=0,68W/m2K. Sienos storis 30 cm. 

Porotherm 30 1/2 P+W (pusinis blokas)

Porotherm 30 1/2 P+W (pusinis blokas) 

Porotherm 30 R P+W (kampinis blokas)

Porotherm 30 R P+W (kampinis blokas) 

Porotherm 38 P+W

Porotherm 38 P+W blokai naudojami nešančioms pastatų sienoms statyti. Šilumos koeficientas U=0,35W/m2K. Sienos storis 38 cm. 

Porotherm 38 1/2 P+W (pusinis blokas)

Porotherm 38 1/2 P+W (pusinis blokas) daugiau

Porotherm 44 P+W

Porotherm 44 P+W blokai naudojami nešančioms pastatų sienoms statyti, kur reikalingas žemesnis šilumos atsparumas arba rajonuose, kur šilumos atsparumui keliami reikalavimai yra skirtingi. Šilumos koeficientas U=0,31W/m2K. Sienos storis 44 cm. 

Porotherm 44 1/2 P+W (pusinis blokas)

Porotherm 44 1/2 P+W (pusinis blokas) 

Porotherm 44 R (kampinis blokas)

Porotherm 44 R (kampinis blokas) 

Porotherm 50 P+W

Naujiena!!! Porohermm 50 P+W blokas yra skirtas sienų statybai, kuriom reikalingas minimalus apšiltinimas, o šilumos koeficientas U=0,29W/m2K. Sienos storis 50 cm. 

Porotherm 50 1/2 P+W (pusinis blokas)

Porotherm 50 1/2 P+W (pusinis blokas)


Straipsnis - pastato ilgaamžiškumo garantas (pdf. 406Kb)

Išsamiau POROTHERM blokeliai... 

 

 

 

.

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Free Page Rank Tool

<>