Informacija telefonu:

+37069964457

Stogo plokštelės

Stogo plokštelės „DACORA“
Plokštelės Dacora, kaip ir banguoti lakštai, gaminamos iš pluoštinio cemento. Dacora plokštelių gamybos metu pluoštinis cementas yra supresuojamas. Dėl to plokštelių tankis yra didesnis nei lakštų
Produktas pasižymi ilgaamžiškumu. Šiuo metu galima rasti puikiai savo funkciją atliekiančių stogų, dengtų plokštelėmis, kurių amžius daugiau nei 70 metų
Dacora plokštelės itin vertinamos dėl sukuriamo unikalaus reljefo. Danga itin patikima ir atrodo dailiai. Dėl vizualaus panašumo šią dangą dažnai apibūdina kaip žvyną. Neįprastas vaizdas sužavi praeivius, tad nenustebkite, jei nepažįstamas žmogus pasibels į jūsų namų duris ir paklaus, kokia danga uždengtas jūsų namo stogas.
 
 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Plokštelės su lygiu paviršiumi

   Plokštelės su lygiu paviršiumi

   Lygioms armuoto pluoštinio cemento plokštelėms būdingas šilkinis blizegsys. Jos tinka tiek moderniems avangardiniams pastatams, tiek stogų renovacijai.
   Spalvos:
    
    
    
    
  • Plokštelės su tekstūriniu paviršiumi

   Plokštelės su tekstūriniu paviršiumi

   Tekstūrinių plokštelių danga stogui suteikia ypatingą vaizdą. Klasikiniams stogams ar plastiškiems stogo briaunų ir kraigų formavimams ypač tinka vokiškas plokštelių dengimo būdas su klasikiniu užapvalintu kampo nukirpimu.
   Spalvos:
    
    
    
    
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Free Page Rank Tool

<>