Informacija telefonu:

+37069964457

Plastmo lietvamzdžių sistema

Pavadinimas Plastmo lietvamzdžiai
Gamintojas Plastmo Group, Danija
Kokybės sertifikatas ISO 9001:2000

Trumpas aprašymas
Plastmo standartinių detalių asortimentas. Nuorodoje asortimentas Jūs rasite pilną standartinių detalių asortimentą. Jos yra identiškos lietaus nuvedimo sistemoms iš PVC, cinko ar metalo. Lietvamzdžių namas" padės surasti tinkamus elementus jūsų latakų sistemai. Gerai pasižiūrėkite į brėžinį ir susirašykite jums reikalingus elementus. 

Techninė specifikacija
Plastmo lietvamzdžius galima pritaikyti visų tipų pastatams: naujiems, seniems arba rekonstruojamiems.

Garantija. Plastmo visoms latakų sistemoms suteikia garantiją, patvirtintą galiojančiais vietiniais garantijų pažymėjimais.   

Plastikas – ilgaamžiškumas – 25 metai 
Plastikinių latakų sistemos yra populiarios daugelį metų, kadangi jos gražiai atrodo visą tarnavimo laiką. Šie latakai yra atsparūs oro teršalams, ultravioletiniam saulės spinduliavimui ir druskingam rūkui pajūrio zonose. 
Plastmo suteikia 25 metų garantiją plastikiniams latakams.  

Cinkas – originalumas – 20 metų 
Cinko latakai yra originalūs lietaus vandens šalinimo elementai. Jie yra kokybiški, atsparūs Lietuvos klimato sąlygoms. Laikui bėgant dėl vandens ir deguonies poveikio paviršius tampa pilkos spalvos. Plastmo suteikia 20 metų garantiją cinko latakams.  

Cinkuotas plienas – elegantiškumas ir tvirtumas – 12 metų  
Klasikiniai cinkuoto plieno latakai turi gerai žinomą Plastmo dizainą. Jie pagaminti iš cinkuoto plieno, yra atsparūs lietui, vėjui, šalčiui ir sniegui. Priešingai nei cinkas, cinkuoto plieno paviršius nekeičia spalvos, todėl visuomet atrodo vienodai. Tačiau cinkuoti latakai nėra atsparūs druskingam rūkui. Plastmo suteikia 12 metų garantiją cinkuotiems latakams.   
Garantija apima pokyčius dėl korozijos, kuri sąlygoja pratekėjimus. 
Garantija netaikoma antriniam apgadinimui, tame tarpe dėl naudojimo ir kt.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Free Page Rank Tool

<>