Informacija telefonu:

+37069964457

RoofLITERoofLITE - tai aukštos kokybės stogo langai už ekonomišką kainą. Jie gaminami šešių dažniausiai naudojamų išmatavimų, iš kokybiškos šiaurės pušies medienos.

Langai yra impregnuoti ir antiseptikuoti vakuume bei nulakuoti. Dėka dvigubo stiklinimo, 24 mm tarpą tarp stiklų užpildant argono dujomis, bei padengiant absorbciniu sluoksniu Energy, pasiekiamas šilumos laidumo koeficientas U = 1,1 W/m². Panaudojus SlimLine profilius, stiklas RoofLITE EnergyPX suteikia 10% didesnį stiklinimo plotą.

Stoglangiai RoofLITE su vidurine varstymo ašimi

RoofLITE sistema turi lengvas, nerūdijančias tarpines, tinkančias ir lygiai, ir banguotai stogo dangai. Jos užtikrina 100% vandeniui nepralaidų sujungimą su stogu. Stogo langų ir tarpinių sistemą galima montuoti stoguose, kurių nuolydis yra nuo 15 iki 90 laipsnių.

RoofLITE stogo langai gaminami įvairiausių matmenų, bet per kelis RoofLITE gyvavimo metus Lietuvos rinkoje pastebėta, kad paklausiausi RoofLITE stoglangiai yra šešių matmenų: 55x78; 66x118; 78x98; 78x118; 78x140;114x118

Apie stoglangių RoofLITE konstrukciją

Mūsų asortimente RoofLITE stogo langai, kurie pagaminti iš kokybiškos šiaurės pušies medienos, kuri technologinio proceso metu impregnuojama antiseptiniais preparatais (apsauga nuo puvimo ir grybo) bei lakuojama. Dvigubo stiklinimo dėka, 24 mm tarpą užpildant argono dujomis ir įrengiant absorbcinį sluoksnį Energy, užtikrinama puiki šilumos laidumo koeficiento reikšmė U = 1,1 W/m2K. Dėka išorinių profilių Slim Line, 10 % padidinamas lango stiklinimo plotas. Kiekvienoje pakuotėje yra RoofLITE stogo lango montavimo instrukcija. Montuojant stogo langus būtina naudoti tarpines Lygiai stogo dangai skirtos tarpinės, kai stogo dangos aukštis 0 – 16 mm. Banguotai stogo dangai skirtos tarpinės, kai stogo dangos aukštis 16 –90 mm. RoofLITE sistema turi nerūdyjančias tarpines, kurios užtikrina 100% hermetišką stogo lango sujungimą su stogo danga. Pakuotėje yra visi elementai reikalingi įrengimo darbams atlikti. RoofLITE stogo langus galima įrengti stoguose, kurių stogo dangos aukštis yra ne didesnis kaip 90 mm, o nuolydis nuo 15 iki 90 laipsnių.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Free Page Rank Tool

<>