Informacija telefonu:

+37069964457

Roto

Stoglangius Roto jau daugiau nei trisdešimt metų naudoja žmonės visame pasaulyje. Šie vokiečių koncerno "Roto Frank" gaminami stoglangiai patenkins ir įnoringiausio vartotojo poreikius: jie pasižymi šiuolaikišku dizainu, moderniais techniniais sprendimais, saugumu ir patogumu. Roto stoglangiai ilgaamžiai, itin kokybiški, sandarūs, saugo nuo išorės triukšmo.

Priklausomai nuo patalpų erdvės ypatumų ir jų paskirties, Roto stoglangius galima rinktis iš trijų modelių. Visi modeliai turi platų langų dydžių ir įvairių priedų pasirinkimą, bei tokias funkcijas kaip dviejų pakopų vėdinimas ir automatinis plovimo padėties užfiksavimas su daugiafunkcine rankena, esančia lango apačioje. Roto taip pat siūlo išorinius ir vidinius stoglangių aksesuarus, apsaugančius nuo saulės, bei elektrines nuotolinio valdymo sistemas.

Stoglangiai Roto su vidurine varstymo ašimi

Šie stoglangiai su tradicine, vidurine varstymo ašimi paprastai montuojami sunkiai prieinamose, visiškai neprieinamose, itin aukštai esančiose vietose. Jie neskirti dažnam atidarinėjimui, nes priėjimas prie atidaryto lango nėra itin patogus – tokį stoglangį atidarius, dalis jo varčios lieka yra patalpoje. Todėl stoglangiai Roto su vidurine varstymo ašimi dažniausiai montuojami tik dėl papildomo apšvietimo funkcijos.

Stoglangiai Roto su pakelto varstymo ašimi

Šis stoglangis – itin patogus, nes jo atidarymo ašis yra pakelta daugiau nei trimis ketvirtadaliais varčios ilgio. Atidarius tokį stoglangį, jo varčios patalpoje nelieka, todėl galima pro jį žiūrėti stovint visu ūgiu, nereikia pasilenkti. Stoglangiai Roto su pakelto varstymo ašimi darinėjasi itin lengvai, nes jų pakėlimo mechanizme sumontuoti dujiniai amortizatoriai. Patalpa su tokiais stoglangiais labai lengvai, greitai ir efektyviai išsivėdina. Šiuos stoglangius labai patogu plauti.

Stoglangiai Roto su dviem varstymo ašimis

Šie stoglangiai turi dvi varstymo ašis. Viena atidarymo ašis yra trijų ketvirtadalių lango ilgio pozicijoje – ji daugiau skirta vėdinimui. Antroji atidarymo ašis yra aukščiausioje varčios dalyje – tai itin patogus atidarymas, nes atidarius langą, varčios nelieka patalpos viduje.

KAINININKAS 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Free Page Rank Tool

<>