Informacija telefonu:

+37069964457

Fakro

Pakeliami - apverčiami langai FPP preSelect:
Pakeliami - Apverčiami langai FPP preSelect - tai naujos kartos langas, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiama.


 FEP evakuacinis stogo langas: 
skirtas avariniam išėjimui iš patalpų, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Gali būti pakeltas 45 kampu paprastam naudojimui, 68 kampu ewakuacijai, o taip pat apverstas 180 kampu plovimui. 


 L formos langai: 
FL Tokie langai montuojami ir stogo šlaite, ir vertikalioje sienoje. Gaminama atidaroma ir neatidaroma apatinio lango versijos 


 Sandarinimo tarpinės: 
Sandarinimo tarpinės leidžia tinkamai įmontuoti langą stogo šlaite. Tarpinių įvairovės dėka langus galima sumontuoti bet kokio tipo stogo dangoje. 


 Termoizoliaciniai išlipimo langai FW: 
Termoizoliaciniai išlipimo langai yra į šoną atidaromos konstrukcijos. Apjungia stogo lango ir išlipimo liuko privalumus ir yra skirtas gyvenamoms, apšildomoms patalpoms. 
 Išlipimo liukas WS: 
Išlipimo liukas leidžia saugiai išlipti ant stogo. Turi atsparų atmosferos poveikiams kupolą ir skirtas tik neapšildomoms patalpoms. 

 Išlipimo liukas WG: 
Išlipimo liukas leidžia saugiai išlipti ant stogo. Gaminamas dviem versijomis: su vienu stiklu arba stiko paketu ir skirtas tik neapšildomoms patalpoms.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Free Page Rank Tool

<>